Українці в березні не забрали кілька сотень мільйонів гривень субсидій

За ними навіть не звернулися.
https://espreso.tv/news/2019/01/01/1_sichnya_pochalasya_monetyzaciya_subsydiy_otrymuvacham_slid_podaty_novi_zayavy

За підсумками виплат березневих субсидій, близько 13% коштів, перерахованих через систему переказів Ощадбанку Швидка копійка, не були виплачені.

Про це написав у Facebook Олексій Хобатюк, заступник начальника департаменту енергоефективності компанії Нафтогаз.

“Частина субсідіантов отримує субсидію (ті хто не отримує пенсію та інші соцвиплати через банки або Укрпошту) через систему переказів Ощадбанку Швидка копійка. Так ось, по завершенню березневих виплат субсидій близько 13% коштів, які були перераховані через цю систему не були виплачені. А це пару сотень мільйонів гривень. За ними навіть не звернулися”, – написав Хобатюк.

Він зазначив, що причин може бути багато. “Але це ще один спосіб верифікувати одержувачів субсидії”, – підкреслив Хобатюк.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що готівковий і безготівковий механізми надання субсидій працюватимуть і надалі. Про це Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді 12 квітня 2019 року.

Він наголосив, що Уряд не приймає тимчасових рішень, процес монетизації субсидій прописаний в Законі України «Про житлово-комунальні послуги», а механізм монетизації забезпечений двома урядовими постановами.

«Безготівковий і готівковий механізми монетизації субсидій існуватимуть і надалі. Прийнятим Бюджетом України достатньо коштів для забезпечення виплат як готівкової, так і безготівкової субсидій. По завершенню опалювального сезону обидва механізми субсидій існуватимуть і надалі», – заявив Андрій Рева і додав, що тим людям, які добросовісно сплачують за житлово-комунальні послуги, отримуючи субсидію живими коштами, субсидії в готівковій формі сплачуватимуться і надалі, без будь-яких обмежень; що стосується тих, хто матиме заборгованість, то після сплати заборгованості або реструктуризації заборгованості, їм протягом року буде надаватися субсидія в безготівковій формі.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі