Українські школярі вивчатимуть “Фінансову грамотність”

Навчальні матеріали повністю враховують зміни, які відбулися протягом останніх п’яти років на міжнародних фінансових ринках та на фінансовому ринку України. 

З 1 вересня учні 10-11 класів будуть вивчати курс «Фінансова грамотність». Навчання проходитиме за новим посібником посібником.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Підручник створив Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» у співпраці з МОН та ДВНЗ «Університет банківської справи».

Посібник складається з п’яти розділів: «Вступ до особистих фінансів», «Фінансова система та фінансові послуги», «Заощадження та інвестиції», «Запозичення та кредит» і «Як себе захистити». Ці навчальні матеріали повністю враховують зміни, які відбулися протягом останніх п’яти років на міжнародних фінансових ринках та на фінансовому ринку України.

«1 вересня українським школярам буде запропоновано курс фінансової грамотності, який не поступається найкращим курсам Європи та США. Працюючи над цим проектом разом з МОН, ми мали на меті навчити наступні покоління українців тому, як, коли та чому потрібно користуватися фінансовими послугами. Ми сподіваємося, що цей курс стане основою для реалізації Національної стратегії підвищення фінансової грамотності в Україні», – наголосив Роберт Бонд, керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

категорії
Суспільство

Публікації по темі