Український завод випускатиме гусениці для бойової машинної піхоти

Перші комплекти вже успішно пройшли випробування у військових частинах Міноборони.

Українське держпідприємство “Завод ім. Малишева”, у рамках програми імпортозаміщення освоїв та розпочав серійне виробництво нових гусениць для БМП зі спеціальних сталей українського виробництва.

Про це повідомляє прес-служба“Укроборонпром”.

Повідомляють, що для пуску виробництва “Завод ім. Малишева” освоїв спеціальні технологічні процеси у замкнутому циклі та створив нову виробничу лінію. Роботи зайняли менше шести місяців, наразі українські БМП вже отримали нові гусениці.

Перші комплекти вже успішно пройшли випробування у військових частинах Міноборони, у ході яких БМП на нових гусеницях здолала понад 1000 км бездоріжжям та дорогами з твердим покриттям без поломок чи відмов.

В “Укроборонпромі” зазначили, що “Завод ім. Малишева”, також освоює зварювання корпусів бронетранспортерів БТР-4 та БТР-3 з метою розширення їх виробництва. Ці та інші роботи, проведені у 2018 році, дозволили розширити номенклатуру продукції заводу для потреб українського війська, збільшити фінансові показники підприємства та підвищити заробітну плату для всіх працівників харківського підприємства на 20%, а також проводити планову модернізацію виробництва з метою збільшення випуску продукції.

категорії
Суспільство

Публікації по темі