Укрексімбанк долучається до видачі «теплих кредитів»

Українські домогосподарства мають можливості щодо умов отримання «теплих кредитів» в одному із 4 банків.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Укрексімбанк уклали договір щодо співпраці в рамках програми «теплих кредитів» у цьому році.

Про це інформує Держенергоефективності.

Таким чином, українські домогосподарства мають можливості щодо умов отримання «теплих кредитів» в одному із 4 банків: Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку.

Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, усі бажаючі можуть взяти участь у програмі, щоб отримати співфінансування на утеплення житла, встановлення лічильників, твердопаливних котлів, геліоколекторів та не переплачувати за комунальні послуги. Також зазначають, що таким чином можна підвищити вартість будинку завдяки її модернізації та утепленню.

Зазначимо, що банки видають “теплі кредити” в межах державної програми “Тепла оселя”, яка працює з 2014 року. Їх можна взяти на купівлю енергозберігаючих матеріалів та обладнання. При цьому держава компенсує 20%-35% вартості купленого товару.

Сьогодні їх можуть взяти власники приватних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельні кооперативи. Мешканцям багатоквартирних будинків теплі кредити не видають з квітня 2018-го за наказом Кабміну.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі