Укргазбанк оновив програму на придбання домашніх СЕС

Загалом Укргазбанк вже профінансував 182 проекти «домашніх» сонячних електростанцій на суму 63,6 млн грн.

У рамках реалізації кредитної програми «ЕКО-енергія» на придбання домашніх сонячних станцій та теплових насосів, Укргазбанк оновив її умови для забезпечення кращих умов фінансування українців.

Інформує прес-служба банку.

Відтепер оформлення ЕКО-кредиту в Банку передбачає також послугу страхування нового обладнання в акредитованих Банком страхових компаніях.

Нагадаємо, мінімальний внесок кредитного продукту складає 15% від вартості встановлення сонячної енергетичної станції (СЕС), теплових насосів (ТН), вітрової електростанції (ВЕС). При цьому Банк у партнерстві з компаніями, які займаються виробництвом і встановленням сонячних станцій, пропонує своїм позичальникам чесну відсоткову ставку у розмірі від 9, 29% річних.

На сьогодні Укргазбанк вже акредитував 39 компаній, які займаються продажем і встановленням сонячних електростанцій і теплових насосів. У планах Банку покращувати умови кредитування і збільшувати список партнерів за даною програмою.

Для отримання кредиту за програмою «ЕКО-енергія» клієнт має надати рахунок-фактуру на купівлю та встановлення обладнання, договір з фірмою, копії своїх документів та довідку про доходи (при авансі від 60% – можливий розгляд заявки на кредит без неї). При оцінці платоспроможності клієнта в Укргазбанку також враховується майбутні отримані доходи від «зеленого» тарифу.

Загалом Укргазбанк вже профінансував 182 проекти «домашніх» сонячних електростанцій на суму 63,6 млн грн.

Встановлення на даху або у дворі будинку сонячних панелей дозволяє не лише здобути незалежність від постачальника електроенергії та постійно зростаючих тарифів, а й отримувати відчутний дохід, продаючи надлишок електроенергії державі за «зеленим тарифом».

Нагадаємо, що Укргазбанк увійшов до переліку 10 найнадійніших банків України. Рейтинг було укладено за такими критеріями, як достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників тощо.

Загалом, експерти видання зазначили, що за підсумками 2018 року банківська система не лише вперше з 2013 року вийшла «у плюс», але й продемонструвала рекордний прибуток в історії України, що вказує на її повне відновлення.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі