Укргазбанк співпрацюватиме з експортно-імпортним банком США

Після 5-річної перерви Експортно-імпортний банк США (US EXIM) відновив своє співробітництво з Україною. 

Після 5-річної перерви експортно-імпортний банк США (US EXIM) відновив своє співробітництво з Україною.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Саме Укргазбанк увійшов до переліку банків, з якими Експортно-імпортний банк США розпочав співпрацю за угодами фінансування зовнішньоекономічних торговельних операцій. Для банку таке рішення є важливим кроком до розширення можливостей банку щодо інвестування зовнішньоекономічних торговельних операцій своїх клієнтів, які ведуть свою господарську діяльність з контрагентами з США. З точки зору українсько-американського партнерства, співпраця є свідченням збільшення обсягів торгівлі, а також – потужним сигналом для інвесторів щодо покращення умов ведення бізнесу в Україні.

Нагадаємо, що Укргазбанк відновив програму пільгового кредитування білоруської техніки. За умовою програми, Міністерство фінансів Білорусі з коштів держбюджету надає Укргазбанку компенсацію в розмірі 2/3 облікової ставки Національного банку України, що діє на дату укладення кредитного договору з клієнтом. Це дозволяє Банку пропонувати українським споживачам оптимальні умови отримання кредитів на придбання якісної білоруської техніки. А також у рамках реалізації кредитної програми «ЕКО-енергія» на придбання домашніх сонячних станцій та теплових насосів, Укргазбанк оновив її умови для забезпечення кращих умов фінансування українців.

Довідка

Експортно-імпортний банк США (US EXIM) є офіційним незалежним органом  виконавчої влади США, місія якого – сприяння експорту американських товарів шляхом надання позик іноземним імпортерам та гарантій американським комерційним банкам за зовнішніми позиками.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі