“Укроборонпром” приєднався до Prozorro

За прозорими процедурами реалізації – майбутнє, – Павло Букін.

29 жовтня, ДК “Укроборонпром” та ДП “Prozorro.Продажі” уклали Меморандум щодо співпраці у побудові прозорої та ефективної системи реалізації майна.

Про це повідомили на офіційному сайті державного концерну “Укроборонпром”.

Меморандум щодо співпраці був підписаний між генеральним директором концерну Павлом Букіним та в.о. директором “Prozorro.Продажі” Олексієм Соболевим.

“Документ встановлює чітку “дорожню карту”. Вона визначає основні етапи створення сучасної системи реалізації та надання в оренду майна держпідприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50%”, – зазначили на сайті.

Система реалізації майна буде проводитись у форматі електронних торгів за стандартами Prozorro.

“Ми розуміємо, що за прозорими процедурами реалізації – майбутнє, тому, переконаний, ми обрали правильний шлях. На узгодження положень Меморандуму пішло немало часу, але тепер, сподіваємося, – усе швидко запрацює”, – зазначив Генеральний директор Концерну Павло Букін.

Перші лоти від “Укроборонпрому” готуються до публікації та з’являться у системі найближчим часом.

Нова система має охопити всі продажі активів Концерну, а також комерційні, некомерційні та допорогові закупівлі, мати механізми автоматизованого контролю, планування закупівельної діяльності тощо.

“Нова система має прозоро охопити всі продажі активів Концерну, а також комерційні, некомерційні та допорогові закупівлі, мати механізми автоматизованого контролю, планування закупівельної діяльності тощо”, – повідомили на сайті.

 

категорії
Суспільство

Публікації по темі