“Укрпошта” підвищить вартість міжнародних відправлень

З 1 травня міжнародні відправлення «дрібний пакет» та «мішок М» будуть доставлятися за зміненою ціною.

“Укрпошта” від 1 травня цього року підвищить тарифи для двох видів міжнародних поштових відправлень.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Укрпошта оновлює тариф для двох категорій міжнародних відправлень. З 1 травня міжнародні відправлення «дрібний пакет» та «мішок М» будуть доставлятися за зміненою ціною. З наступного місяця вартість зросте на 0,5 долара – з 2 до 2,5 доларів.

Тарифи на інші види міжнародних відправлень, зокрема й рекомендовані листи та бандеролі, залишаться без змін. Це при тому, що для Укрпошти в 2019 році збільшився тариф на авіаперевезення відправлень та зросли ставки взаєморозрахунків з іншими поштами – членами Всесвітнього поштового союзу.

Однак клієнти можуть зекономити на доставці – в Укрпошті продовжує діяти накопичувальна система знижок. При оформленні відправлень через API, «Особистий кабінет» на сайті Укрпошти чи мобільний застосунок передбачені знижки до 20%.

Нагадаємо, що у 2018 році Укрпошта закріпила лідерські позиції на ринку міжнародної доставки. Компанія обробила 34,4 млн міжнародних імпортних та експортних відправлень, що майже на 45% більше, ніж в 2017 р. Загалом доходи компанії від міжнародних операцій зросли на 37%.

Довідка

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» (ПАТ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, є правонаступником УДППЗ «Укрпошта» та є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі