«Укрпошта» попереджає про можливе припинення доставки рахунків за газ

У багатьох областях України почали відключати відділення Укрпошти від газу.

ПАТ “Укрпошта” може припинити доставку рахунків та збір платежів за спожитий населенням газ у відповідь на припинення газопостачання поштових відділень у ряді регіонів газорозподільних компаній.

Про це Ігор Смілянський, генеральний директор компанії, написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словах, у багатьох областях України почали відключати відділення Укрпошти від газу. “Ми зі свого боку зробили все, щоб вчасно подати всі документи і номінації. Я 11 разів переривав наради, щоб по 10 разів підписувати електронним цифровим підписом номінації, отримуючи відповіді, що Система не прийняла з технічних причин. Після цього возили в паперовій формі”, – написав глава Укрпошти.

Крім того, він закликав газорозподільні компанії припинити таку практику.“Я публічно закликаю колег з облгазів припинити це свавілля. Ви перекриєте нам тепло – ми вам перекриємо доставку рахунків і збір платежів, тому що в холоді працювати ніхто не буде”, – додав Смілянський.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що з початку 2019 року Укрпошта не буде займатися доставкою пенсії громадянам України. Натомість Укрпошта зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах.

категорії
Суспільство

Публікації по темі