Укрпошта скасовує доплату за доставку посилок в села

Експрес-доставка Укрпошти в села стане дешевше на 12 грн.

Національний поштовий оператор Укрпошта з 1 січня 2019 року скасовує доплату 12 грн на доставку посилок в села для послуги “Експрес”.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Зазначено, що Укрпошта доставлятиме посилки до найвіддаленішого села України за найменшу ціну. З 1 січня для послуги «Укрпошта Експрес» скасовується доплата за доставку в село і економія за кожне відправлення для клієнтів складе 12 грн. Вартість не залежатиме від місця відправлення чи отримання посилки.

Укрпошта для посилок не рахує об’ємну вагу, лише фізичну та з початку року спрощує параметри відправлень. З 1 січня для «Експрес» та «Стандарт» матимуть єдиний розмір найбільшої сторони відправлення – до 70 см. До 31 грудня 2018 року для «Експрес» проміжний розмір складав 35 см, для «Стандарт» – 50 см.

При цьому найдешевша доставка Укрпошти «Стандарт» стане ще доступнішою – з початку року буде зменшено оціночну вартість із 1,2% (не менше 3 грн) до 1% (не менше 1 грн).

На сьогоднішній день для послуги “Експрес” проміжний розмір становить 35 см, для” Стандарт ” – 50 см.

Крім того, компанія з початку року знизить оціночну вартість з 1,2% (не менше 3 грн) до 1% (не менше 1 грн).

При цьому для корпоративних клієнтів діє спеціальний порядок надання знижок. Для бізнес-клієнтів при оформленні посилок через «особистий кабінет»/АРІ доступні спеціальні умови тарифікації відправлень та післяплата, використання додаткових послуг.

категорії
Суспільство

Публікації по темі