Укрпошта у березні виплатила майже 1,9 млрд гривень монетизованих субсидій

В компанії виплати отримали близько 1 млн пенсіонерів.

АТ «Укрпошта» у березні виплатила 1,9 млрд грн монетизованих субсидій на оплату комунальних послуг пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення. В компанії виплати отримали близько 1 млн пенсіонерів.

Про це інформує прес-служба Укрпошти.

Середня сума виплачених субсидій становить 1 884 грн. За максимальним середнім розміром субсидій лідирують області – Чернігівська (3 тис.42 грн), Івано-Франківська (2 тис. 801 грн), Волинська (2 тис. 130 грн), а мінімальний середній розмір субсидій зафіксований у Донецькій (1493 грн), Миколаївській (1 тис. 445 грн) та Одеській (1 тис. 258 грн) областях. Максимальний розмір монетизованих субсидій склав 9 тисяч 273 грн.

Найбільша сума виплачених коштів зафіксована у м. Києві та Київській області – понад 190,7 млн грн для майже 106 тисяч пенсіонерів, Харківській – більше як 154,8 млн грн для майже 80 тисяч пенсіонерів. У Львівській області виплатили понад 114 млн грн для понад 60 тисяч пенсіонерів.

Як раніше повідомлялося, пенсіонери отримують субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії і можуть вчасно сплатити за комунальні послуги, використавши субсидію. Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати Укрпошта доставила кожному отримувачу (близько 4 млн громадян) персональне повідомлення. Щомісяця одержувачі субсидій отримуватимуть кошти за попередній календарний місяць. Термін дії пілотного проекту – березень-травень 2019 року.

Нагадаємо, що в Уряді заявили, що програма монетизації субсидій проходить злагоджено, і виплачено вже близько 350 мільйонів гривень.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі