“Укртелеком” підвищить тарифи на 20% з 1 березня

Компанія "Укртелеком" з 1 березня 2020 року підвищує тарифи на стаціонарний телефонний зв'язок та проводове радіомовлення.

Компанія “Укртелеком” з 1 березня 2020 року підвищує тарифи на стаціонарний телефонний зв’язок та проводове радіомовлення.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Укртелеком” з 1 березня 2020 року підвищує тарифи на стаціонарний телефонний зв’язок та проводове радіомовлення – тарифи зростуть на 18-24 грн (20-24%).

Зазначається, що з 1 березня припиняється дія “знижки на щомісячну плату за послуги фіксованого телефон”ного зв’язку, яка діяла для абонентів (фізичних осіб) з 1 січня”.

Зокрема, тариф “Домашній Безлімітний” буде коштувати 123 гривень в місяць (замість 99 гривень), тариф Домашній Базовий” – 117 гривень (замість 94 гривень), а тариф “Простий” – 73,81 гривні на місяць (замість 67,10 гривень).

Вартість послуги проводового радіомовлення з 1 березня подорожчає з 35 до 45 грн за місяць.

Нагадаємо, раніше Укртелеком мав підвищити тарифи з 1 січня, однак відклав це ще на декілька місяців.

“Зростання витрат на надання послуг зв’язку, як у компанії, так і у галузі в цілому, викликало необхідність підвищення цін. Це вже відобразилося в поступовому збільшенні цін на ринку мобільного зв’язку. Водночас, Укртелеком знайшов можливість стримати подорожчання своєї послуги фіксованої телефонії в межах України, зважаючи на її соціальну значимість для населення”, – йдеться у повідомленні.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі

Новини