Укрзалізниця придбала 50 тисяч тонн дизпального

Наступні аукціони на закупівлю аналогічної партії відбудуться 1 квітня 2019 року.

Сьогодні, 27 березня, в системі ProZorro відбулися два аукціони на закупівлю 50 тис. тонн дизельного пального для потреб галузі. Наступні аукціони на закупівлю аналогічної партії відбудуться 1 квітня 2019 року.

Про це інформує прес-служба Укрзалізниці.

Кожен аукціон складався з 25 тис. тонн дизпального. Участь у першому аукціоні взяли 4 учасники. Переможцем стало ПП «Окко Контракт», яке запропонувало ціну 28,200 грн за тонну. Участь в другому аукціоні взяли 3 учасники. Переможцем стало ТОВ «Анвітрейд», яке запропонувало ціну 28,083 грн за тонну.

Очікувана вартість закупівлі була розрахована із ціни 28,252 грн за тонну. За даними цінового моніторингу UPECO, ціна на оптові партії дизельного пального на ринку України на умовах стовідсоткової попередньої оплати складає 27,234 грн за тонну. Водночас умовами поставки для потреб Укрзалізниці передбачена відстрочка платежу у 5 банківських днів.

Нагадаємо, Укрзалізниця пропонує ринку прозору, об’єктивну та обґрунтовану індексацію тарифів на перевезення вантажів у межах України.

Компанія вважає справедливим значення 14,2% – це офіційно оприлюднений Держстатом рівень зростання цін виробників промислової продукції за 2018 рік. За словами директора з економіки і фінансів Андрія Рязанцева, Укрзалізниця внесла коригування в проект фінплану компанії, де замість прогнозованих 16,6% зазначила вже фактичний індекс цін виробників 14,2%.

категорії
Суспільство

Публікації по темі