Укрзалізниця хоче підвищити штрафи для «зайців» до 3 тисяч гривень

Залізничники готують до подачі в парламент комплекс заходів, які дозволять підвищити рівень оплати проїзду в приміських поїздах.

Залізничники готують до подачі в парламент комплекс заходів, які дозволять підвищити рівень оплати проїзду в приміських поїздах. Серед них підвищення штрафів з нинішніх 110 грн до 3000 грн.

Про це розповів в інтерв’ю ЦТС голова філії УЗ «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький, передає Мінфін.

«Ми готуємо відповідні пропозиції у Верховну Раду. Хочемо підвищити штрафи з поточних 110 грн до 3000 грн. Крім того, хочемо внести зміни до положення про штрафи. Зараз всі гроші отримує місцева влада, на території якої був виписаний протокол про адміністративне правопорушення. Ми хочемо, щоб частина отримувала місцева влада, а частина — УЗ. Оплата піде на інфраструктуру. Думаємо, що це буде справедливо», — зазначив він.

Крім того, за словами Веприцького, залізниці необхідно потурбуватися про турнікети, огорожами та зони очікування усередині станцій.

Нагадаємо,  АТ «Укрзалізниця» вже цього року планує запустити пілотний проект з оновлення приміського сектору. Наразі є попередні домовленості з місцевими владами Запорізької, Дніпропетровської областей та Європейським інвестиційним банком.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі