«Укрзалізниця» замовила просування своєї сторінки у Facebook за 740 тис. гривень

ПАТ «Укрзалізниця» уклала договір на підтримку своєї офіційної сторінки у мережі Facebook

ПАТ «Укрзалізниця» уклала договір на підтримку своєї офіційної сторінки у мережі Facebook на суму 739 820 гривень. Про це повідомляє «УНН» з посиланням на сайт публічних закупівель «ProZorro»

Так, державне підприємство замовило послуги у сфері глобальної соціальної мережі Facebook щодо підтримки офіційної сторінки ПАТ «Укрзалізниця» строком на 6 місяців. За результатами конкурсу, переможцем став фізична особа-підприємець Русанов Р.М., який отримає за цю роботу 739 820 гривень. Договір був укладений 19 червня 2018.

«Послуги у сфері глобальної соціальної мережі Facebook щодо підтримки офіційної сторінки ПАТ «Укрзалізниця». Строк постачання товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2018», – йдеться на сайті «ProZorro».

Варто додати, що згідно додатку до договору, який розміщений на сайті «Prozorro», вартість цих послуг оцінена у 652 820 гривень. Ще 87 тисяч  гривень виконавець отримає, якщо послуги будуть надані без порушень термінів, якісно і повністю та кількість передплатників сторінки виросте з 28 тисяч до 78 тисяч станом на 21 грудня 2018 року.

Окрім того, сам виконавець послуг, тобто ФОП, був зареєстрований 7 лютого 2018 року, як фізична особа-підприємець, згідно з офіційними даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України. Тобто, за чотири місяці до укладання договору з ПАТ «Укрзалізниця» на надання відповідних послуг.

категорії
Суспільство

Публікації по темі