“Укрзалізниця” запроваджує новий контейнерний сервіс Литва — Білорусь — Україна

До 1 травня 2019 року триватиме робота з підготовки підсумкового проекту угоди з організації нового контейнерного сервісу Литва — Білорусь — Україна.

Організацію нового контейнерного сервісу Литва — Білорусь — Україна обговорили представники Укрзалізниці, Білоруської залізниці, Литовських залізниць та компаній «Containerships» (Україна), «Intermodal Container Service» (Литва) під час робочої зустрічі, що відбулася в Мінську.

Про це повідомляє прес-центр “Укрзалізниці”.

Передбачається, що вже найближчим часом учасники проекту мають узгодити технологію роботи нового сервісу, тарифи та графік руху, а наприкінці травня — підписати відповідну угоду щодо реалізації проекту.

За підсумками зустрічі, як повідомив директор операційний АТ “Укрзалізниця” Вячеслав Єрьомін, до 1 травня 2019 року триватиме робота з підготовки підсумкового проекту угоди з організації нового контейнерного сервісу Литва — Білорусь — Україна, розроблятиметься технологія та графік руху поїзда. До 18 травня сторони планують розглянути можливість застосування для нового проекту тарифних умов, що діють у рамках поїзда “Вікінг”.

Для впровадження цього сервісу в сполученні Литва — Білорусь — Україна, “Укрзалізниця”, зокрема, пропонує використовувати технологію поїзда комбінованого транспорту “Вікінг”, асоційованим оператором якого є литовська компанія “Intermodal Container Service”.

Поїзд “Вікінг” курсує з 2003 року в рамках транспортного коридору Північ — Південь. Білоруська сторона пропонує реалізувати новий проект на території Білорусі через офіційного експедитора Білоруської залізниці — ДП “Білоруський транспортний логістичний центр”. А представники української компанії “Containerships”, яка є потужним логістичним оператором у Європі, зі свого боку висловили пропозицію організувати контейнерний сервіс у напрямку порту Клайпеда (станція Драугісте) — Київ (станція Бровари)/порт Одеса (станція Одеса Порт-експ.).

Нагадаємо, що раніше АТ “Укрзалізниця” запустила новий регулярний контейнерний поїзд від української станції Нижньодніпровськ-Вузол до польської станції Славкув, який доставлятиме контейнери втричі швидше і на 20% дешевше.

 

категорії
Суспільство

Публікації по темі