Укрзалізниця запустить на маршруті Kyiv Boryspil Express новий поїзд українського виробництва

Укрзалізниця вже до кінця року планує відкрити зупинку Kyiv Boryspil Express на станції Видубичі та запустити на маршруті  новий поїзд українського виробництва.

Укрзалізниця вже до кінця року планує відкрити зупинку Kyiv Boryspil Express на станції Видубичі та запустити на маршруті  новий поїзд українського виробництва.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook після поїздки експресом з аеропорту.

За словами керівника компанії, наразі експресом в середньому за добу користується 3 тисячі пасажирів. «До кінця року ми запустимо на цьому маршруті новий поїзд українського виробництва. Це плюс додаткові рейси і збільшення пасажиропотоку. Практично готова вже і зупинка на станції Видубичі, їі, як і обіцяли, відкриємо до кінця року теж. Реконструкція йде за графіком», – зазначив Євген Кравцов.

Він також високо оцінив санітарний стан експресу та роботу стюардів.

Наразі Kyiv Boryspil Express, що курсує між Центральним залізничним вокзалом станції Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль, вже скористалося понад 800 тис. пасажирів.

Нагадаємо, що проект стартував 30 листопада 2018 року.

Додамо, Укрзалізниця припинила закупівлі рейкових скріплень КПП-5 виробництва «Корпорації КРТ».

За словами керівника Укрзалізниці, продукція цієї компанії була неякісною та постачалася за завищеними цінами. «Оцінку іншим речам, які ми виявили, і які раніше виявляло Антикорупційне бюро, повинні дати правоохоронці», – зазначив Євген Кравцов.

категорії
Суспільство

Публікації по темі