Умовою запуску ринку електроенергії є недопущення її подорожчання для населення

Гройсман розраховує, що прогнози нового витка зростання цін в Європі на природний газ через 6-9-місячний лаг після зростання світових цін на нафту виявляться помилковими.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступає проти введення ринку електроенергії, якщо це призведе до подорожчання електроенергії для населення

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Я категорично проти введення будь-яких інновацій, які можуть привести до збільшення ціни для споживача. Для мене це неприйнятно. Тому в даному випадку, Міненерго зараз над цим працює, ми аналізуємо. Не можна допустити зростання цін для людей”, – сказав Володимир Гройсман.

Водночас він зазначив, що питання перенесення терміну запуску ринку електроенергії – це питання парламенту, адже саме він затвердив закон, яким передбачив введення ринку з 1 липня цього року.

Прем’єр також розраховує, що прогнози нового витка зростання цін в Європі на природний газ через 6-9-місячний лаг після зростання світових цін на нафту виявляться помилковими.

“Давайте не будемо робити таких поганих прогнозів. Я все-таки вважаю, що ціни будуть нижче позначки, ніж 8,55 тис. грн (встановлена восени-2018 ціна поставки газу за спецзобов’язаннями або PSO – ІФ), і “Нафтогаз” повинен це забезпечити”, – зазначив В.Гройсман.

категорії
ЕкономікаПолітикаСуспільство

Публікації по темі