Управління освіти замовить реконструкцію НВК «школа-садок «Провесінь» за 34,5 мільйонів

Управління освіти Львівської міської ради оголосило тендер на проведення Реконструкції з добудовою НВК «Школа-садок «Провесінь» на вул. Тракт Глинянський, 151-Б» у м. Львові.

Управління освіти Львівської міської ради оголосило тендер на проведення Реконструкції з добудовою НВК «Школа-садок «Провесінь» на вул. Тракт Глинянський, 151-Б» у м. Львові.

На проведення робіт передбачено 34,5 мільйонів гривень. Тендер розміщено у системі Prozorro 17 серпня.

Зокрема у технічному завдані йдеться, що підрядник повинен провести загальнобудівельні роботи, зокрема будівництво фундаменту, мурування стін, облаштування перекриття та даху. Окрім того буде проведено встановлення системи опалення, вентиляції, тощо.

Усі роботи планують завершити до 31 грудня 2020 року. Аукціон із визначення переможця заплановано на 4 вересня 2018 року.

Варто також зазначити, за період 2008-2016 років для НВК «Школа-садок «Провесінь» за кошти міського бюджету було виконано робіт на 2 млн. 913 тис. грн.

У 2008 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту даху і роботи із заміни вікон  на суму 485 тис. грн., роботи із ремонту санвузлів на суму 25 тис. грн., за рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано мультимедійний проектор.  Частково поповнено бібліотечний фонд школи.

У 2012 році за кошти міського бюджету виконано роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт басейну   на суму 45 тис. грн.

У 2013 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту басейну   на суму 98 тис. грн., роботи з ремонту санвузлів на суму 50 тис. грн.

У 2015 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту санвузлів на суму 100 тис. грн. та роботи з капітального  ремонту приміщень басейну на суму  459 тис. грн.

У 2016 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту санвузлів на суму 391 тис. грн., та роботи з капітального ремонту басейну на суму 968 тис. грн. Крім цього, з метою виведення навчання з другої зміни, виготовляється проектно-кошторисна документація з добудови НВК, на що виділені кошти з міського бюджету в сумі  292 тис. грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі