Управління транспорту ЛМР проводитимуть перевірки у львівських маршрутках

Вчора відбулись рейди на 3 підприємства, що обслуговують перевезення пасажирів у місті.

Сьогодні, 8 лютого, відбулось пленарне засідання виконавчого комітету ЛМР.

Під час засідання Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту ЛМР повідомив, що відтепер у львівських маршрутках проводитимуть перевірки.

“Останнім часом скарг від пасажирів збільшується, а у зв’язку з тим, що ми підняли тариф та обіцяли покращити якість перевезень, Управління транспорту розпочало перевіряти якість перевезень у Львові”, – розповів  Ігор Собенко.

Вчора відбулись рейди на 3 підприємства, що обслуговують перевезення пасажирів у місті, це: ТзОВ «Фіакр Львів», АТП-14 630 та ТзОВ «Міра і К». Загалом перевірили 16 маршрутів цих підприємців та виявили деякі порушення. Зокрема, це відсутність належної візуальної інформації та неналежний санітарний стан автобусів.

“Сьогодні ми запрошуємо до себе цих перевізників, щоб ознайомити зі складеними актами та будемо виставляти штрафні санкції”, – додав заступник начальника управління транспорту ЛМР.

Він також додав, що Управління планує проводити такі рейди і на маршрути решти перевізників, та здійснювати їх раз в місяць. На це Геннадій Васьків, заступник міського голови з фінансово-економічних питань відповів, що такі перевірки мають проходити не раз в місяць, а раз в тиждень з наданням звітів.

Цього року Управлінням транспорту було накладено 50 штрафних санкцій на перевізників, зокрема 40 вже оформлено, а 20 з них сплачено. Розмір штрафу складає 1 тисяча 700 гривень.

“Сьогоднішній тариф повністю може дозволити перевізникам привести в належний санітарний стан транспорт”, – наголосив Геннадій Васьків.

Нагадаємо, що ситуація із транспортом, зважаючи на підняття тарифів, не покращилась. Загалом станом на 8 годину ранку 4 лютого на маршрутах згідно GPS замість 464 автобусів  курсувало лише 345. Про це зазначав Назар Товстига, заступник голови ГО “За якісний транспорт”.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі