Управління транспорту ЛМР відзвітувало про проведення перевірок автобусів на маршрутах

Було перевірено близько сорока автобусів на маршрутах, за результатами яких складено 3 протоколи.

Цього тижня у львівських маршрутках проводились перевірки зовнішнього вигляду автобусів, стану салонів, а також наявності візуальної інформації у транспортних засобах.

Про це сьогодні, 15 січня, під час пленарного засідання виконкому Львівської міської ради повідомив Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту ЛМР.

За його словами, було перевірено близько сорока автобусів на маршрутах, за результатами яких складено 3 протоколи. «На цьому тижні ми проводили заходи з перевірок автобусів на маршрутах. Увага приділялася зовнішньому вигляду автобусів, стану салонів, а також наявності візуальної інформації у транспортних засобах. Можливо погода не дуже сприяла перевіркам санітарного стану, але певні зрушення видно вже, бо перевізники відчули наш контроль в тому сенсі, що почали мити автобуси принаймні ззовні», – зазначив Ігор Собенко.

Водночас він вказав, що залишається багато питань до стану салонів. «Зокрема виявлена потертість сидіння в маршрутах, поручні в неналежному стані, виявлені сторонні предмети: відра, каністри», – додав заступник начальника управління транспорту ЛМР.

За результатами перевірок зафіксовано 3 правопорушення, скеровані відповідні листи, дано термін на усунення недоліків. «Наступного тижня ми продовжимо роботу. Звичайно, там є такі речі, як порвані сидіння, які неможливо за день-два зробити. Потрібно звернути увагу керівників на це, щоб вони спланували зараз графік капітальних поступових автобусних ремонтів, для того, щоб відремонтувати ті автобуси, які є на маршрутах», – підсумував Ігор Собенко.

Нагадаємо, раніше ІА «Вежа» повідомляла, що 8 лютого відбулось пленарне засідання виконавчого комітету ЛМР, під час якого Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту ЛМР повідомив, що відтепер у львівських маршрутках проводитимуть перевірки.

«Останнім часом скарг від пасажирів збільшується, а у зв’язку з тим, що ми підняли тариф та обіцяли покращити якість перевезень, Управління транспорту розпочало перевіряти якість перевезень у Львові», – розповів  Ігор Собенко.

Також він вказав, що відбулися рейди на 3 підприємства, що обслуговують перевезення пасажирів у місті, це: ТзОВ «Фіакр Львів», АТП-14 630 та ТзОВ «Міра і К». Загалом перевірили 16 маршрутів цих підприємців та виявили деякі порушення. Зокрема, це відсутність належної візуальної інформації та неналежний санітарний стан автобусів.

Управління запланувало проводити такі рейди і на маршрути решти перевізників, та здійснювати їх раз в місяць. На це Геннадій Васьків, заступник міського голови з фінансово-економічних питань відповів, що такі перевірки мають проходити не раз в місяць, а раз в тиждень з наданням звітів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі