Управління транспорту «затягує» судові справи

«Із такими темпами ми, можливо, в грудні дійдемо до розгляду по суті справи», – Святослав Товстига

Сьогодні, 16 жовтня, мало відбутися друге підготовче засідання Львівського окружного адміністративного суду щодо визнання незаконним та скасування наказу про формування конкурсного комітету із перевезень.

Проте засідання було перенесене на 15 листопада.

Позивачем у справі є Громадська організація «За якісний транспорт». Відповідач – Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради

«Іншими словами, аніж затягуванням я не можу назвати дії представників управління транспорту. Вони сьогодні подали клопотання про перенесення підготовчого засідання і його перенесено на 15 листопада. Із такими темпами ми, можливо, в грудні дійдемо до розгляду по суті справи», – пише у Facebook Святослав Товстига, голова ГО «За якісний транспорт».

У відповіді на запит Святослава Товстиги до «Управління транспорту», зазначено, що недотримана квота в 25% членів, які мають бути громадськими організаціями та повинні займатися автомобільним транспортом.
«Я, як позивач, подав клопотання щодо долучення доказів. Із нашої сторони був поданий запит до управління транспорту, щоб отримати всі документи по формуванню конкурсного комітету. Із відповіді, яку ми отримали, чітко випливає, що недотримана квота в 25% членів, які мають бути громадськими організаціями та повинні займатися автомобільним транспортом. Також є питання до одного із членів, який по формі є профспілкою і не має бути членом конкурсного комітету. Тому мене й не дивує, чому управління транспорту почало технічного затягувати справу на етапі підготовчого засідання», – також сказано у пості Святослава Товстиги.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини