Уряд компенсуватиме вартість будівництва підприємств із зберігання та переробки зерна

Сільськогосподарські товаровиробники можуть отримати компенсацію у 30% від вартості об'єкта.

У 2019 році Уряд розширив напрями підтримки галузі тваринництва, передбачивши, зокрема, часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна.

Про це інформує Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Так, сільськогосподарські товаровиробники можуть отримати компенсацію у 30% від вартості об’єкта, у тому числі вартості обладнання на безповоротній основі тричі на рік.

Для отримання відшкодування необхідно: завершити у поточному році етап будівництва та реконструкції об’єкта; подати повідомлення про намір отримати часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції об’єктів із зберігання та переробки зерна до 1 квітня, до 1 серпня та до 1 листопада поточного року; заповнити заявку та підготувати документи, з переліком яких можна ознайомитися на спеціальному сайті Мінагрополітики; подати до 5 травня, до 5 вересня, до 5 грудня комісії Мінагрополітики заявку та документи.

Зазначають, що документи подаються у паперовому вигляді. Бюджетні кошти надійдуть на рахунок, відкритий у банку.

Довідка

Компенсації вартості будівництва та реконструкції об’єктів надаються сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, у яких питома вага товарів/послуг становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених ним протягом попередніх 12 місяців. Та для новоутворених сільськогосподарських товаровиробників, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців. Розмір відшкодування: 30% вартості об’єкта, у тому числі вартості обладнання.

 

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі