В Україні планують встановити зарядки для електромобілів на головних трасах

У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що планують встановити зарядні станції для електромобілів на вокзалах та головних магістралях України.

У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що планують встановити зарядні станції для електромобілів на вокзалах та головних магістралях України.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook.

“На Центральному залізничному вокзалі Києва запрацювала зарядна станція для електромобілів. Плануємо встановити зарядні станції на інших вокзалах, а також на головних магістралях країни”, – повідомив Владислав Криклій.

Ринок електромобілів в Україні зріс на 40% за минулий рік, в цьому році також прогнозують суттєве зростання. Крім законодавчих ініціатив для поширення електротранспорту, над якими працює міністерство інфраструктури, потрібні практичні рішення.

Світлина від Vladyslav Kryklii.

“Крім законодавчих ініціатив для поширення електротранспорту, над якими працює міністерство інфраструктури, потрібні практичні рішення. Екологічність та економічність транспорту – не просто тренд, а життєва необхідність”, – додав міністр.

Нагадаємо, наразі дві такі станції вже встановлені на Вокзальній площі. Вони розраховані на одночасне зарядження чотирьох автівок. Пристрої мають 3 точки підключення для авто: ССS Combo або ССS Combo 2, Type 2 та CHAdeMo. Вартість зарядження автомобіля 6,50 грн за 1 кВтГ. Орієнтовний час повного зарядження автомобіля Tesla 100D – близько 2 годин, Nissan Leaf 2019 – трохи більше 1 год. та BMW i3 – близько 40 хв. Компанія, що встановлювала зарядні станції була обрана в системі ProZorro, нею стала ТзОВ «ГРУПА ЕЛЕКТРОЮА», яке надало найвигіднішу пропозицію.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі