Уряд пропонує запровадити обов’язковий техогляд авто

Міністерство внутрішніх справ розробило і опублікувало на своєму сайті проект постанови

Міністерство внутрішніх справ розробило і опублікувало на своєму сайті проект постанови, який затвердить порядок верифікації виданих автомобілістам талонів техконтролю.

На сьогодні, регулярний техогляд повинні проходити лише окремі категорії автомобілістів (переважно комерційний автотранспорт).

Варто зазначити, що 2022 року Україна зобов’язана запровадити обов’язковий технічний огляд. Це передбачено угодою про асоціацію з ЄС.

Один з варіантів запуску механізму в травні цього року запропонувало Мінінфраструктури. У їх версії техогляди кожні 2 роки стануть обов’язковими для всіх власників авто з 1 січня 2022 року.

Однак вже зараз чиновники ведуть активну підготовку до запуску системи техконтролю. Базова ідея полягає в тому, щоб віддати функції проведення техогляду всім бажаючим СТО. Тільки б ті пройшли сертифікацію. Однак такий підхід вимагає від держави додаткового контролю. Щоб націлена на підвищення безпеки ідея не перетворилася на корупційну «пустушку». Саме такі завдання і переслідує опублікований для ознайомлення документ.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі