Уряд виділить фінансування для шкіл, садочків і лікарень Львівської області

При цьому, Казначейство не отримало вказівки фінансувати тих, хто в розпорядженні від 10.07.2019 року. Таким чином - 2,507 млрд грн далі заблоковані."- пише.

Вчора Міністерство фінансів України разом з Державною казначейською службою України розблокували фінансування субвенції на соціально-економічний розвиток.

Про це сьогодні, 8 листопада, написав голова Львівської ОДА, Олександр Ганущин на своїй сторінці у Fecebook.

Олександр Ганущин зазначає, що школи, садочки та лікарні і решта, хто були включені в розпорядження Кабміну #39-р від 23.01.2019 та 365-р від 05.06.2019 почнуть отримувати фінансування після тримісячної затримки.

“При цьому, Казначейство не отримало вказівки фінансувати тих, хто в розпорядженні 500-р від 10.07.2019 року. Таким чином – 2,507 млрд грн далі заблоковані.”- пише.

Нагадуємо, цими днями Олександр Ганущин писав щодо ситуації з неспроможністю Уряду фінансувати школи, лікарні, садочки тощо.

Власне, “на ремонти у школах, садочках та лікарнях Львівщини цього року мало надійти понад 400 млн грн як субвенція на соціально-економічний розвиток. Загалом в Україні – понад 4,75 млрд гривень. На 6 листопада, за 54 дні до кінця бюджетного року, по цьому джерелу казначейськими органами не проведено ані копійк”. – зазначив голова ЛОДА у пості на сторінці в Facebook.

“На початку вересня 2019 року в область прийшло понад 160 млн грн вказаної субвенції, котрі через тиждень були заморожені незаконним дорученням Уряду.

А тим часом органи місцевого самоврядування Львівщини, розраховуючи на ці кошти, уклали угоди з підрядними організаціями на суму майже 40 млн гривень, і тепер боргують ці гроші, десь роботи розпочалися, зараз майже все призупинено.

Історія бюджетних відносин не знала подібної ситуації, коли третій місяць поспіль свавільно (бо ж хочеться поділити гроші між своїми) затримується фінансування на тисячі об’єктів. Це при тому, що кошти на єдиному казначейському рахунку є і прийняті всі необхідні рішення.
Тому ми продовжуємо боротися за ці кошти”. – пише Олександр Ганущин.

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі