Уряд вніс зміни до перспективного плану формування території Львівської області

У перспективному плані Львівської області уточнюється склад Гніздичівської та Жидачівської громад.

Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Рівненської і Львівської областей. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідних постанов.

Про це інформує прес-служба “Урядовий портал”.

Так, у перспективному плані формування територій громад Рівненської області уточнюється склад Дубенської, Привільненської і Повчанської громад.

А у перспективному плані Львівської області уточнюється склад Гніздичівської та Жидачівської громад.

Після внесення відповідних змін до перспективного плану такі громади матимуть підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України.

«Громади отримають додаткові стимули та ресурси для забезпечення сталого розвитку своїх територій в коротко- і довгостроковій перспективі», – зазначив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, Львівська область − серед лідерів у дорожній сфері. За підсумками 2018 року область увійшла до топ-7 областей за обсягами використання коштів Дорожнього фонду, які було спрямовано на ремонт автошляхів місцевого значення. З 2016 по 2018 рік на ремонт автошляхів Львівської області спрямовано близько 6,7 млрд гривень. На 2019 рік на ремонтно-будівельні роботи, дрібний ремонт та утримання автомобільних доріг державного значення у Львівській області передбачено понад 1 млрд грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі