Уряд врегулював процедуру ліцензування виробництва ветпрепаратів

Ліцензійні умови затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 року № 808.

Постановою Кабміну встановлено кваліфікаційні, організаційні, технологічні та кадрові вимоги, яким повинен відповідати виробник ветеринарних препаратів.

Інформацію оприлюднили сьогодні, 11 жовтня, на Урядовому порталі.

Відповідні Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 року № 808, яка набуде чинності через два місяці з дня опублікування.

«Врегулювання суспільних відносин, пов’язаних з виробництвом ветеринарних препаратів та контролем якості виробленої продукції забезпечить стабільність та прозорість провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів», – йдеться в повідомленні.

Крім того зазначають, що прийняття постанови сприятиме забезпеченню потреб ветеринарної медицини якісними та ефективними препаратами, що своєю чергою важливо для якості та безпечності харчових продуктів тваринного походження, призначених для споживання людьми.

Згідно постанови, виробництво ветеринарних препаратів здійснюватиметься на підставі ліцензії, для отримання якої виробник подає в Держпродспоживслужбу заяву та визначений перелік підтвердних документів.

Наголошують, що у ліцензіата має бути власне або орендоване приміщення, матеріально-технічна база, штатна чисельність фахівців відповідного рівня підготовки та нормативно-технічна документація з виробництва ветеринарних препаратів.

Додають, що ліцензійними умовами встановлено технологічні вимоги до виробництва, вимоги до приміщень та обладнання, а також до персоналу.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у Львові збудують клініку акушерства тварин на вул. Костя Левицького, 65 за 10 млн 395 тсч грн.

категорії
Суспільство

Публікації по темі