Уряд встановив гарантії оплати праці осіб, які будуть залучатись до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

Працівникам функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств за виконання суспільно корисних робіт забезпечуватиметься оплата відповідно до умов праці.

Вчора, 10 квітня, на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до пункту 10 Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану”.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Згідно з прийнятим документом, працівникам функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств за виконання суспільно корисних робіт забезпечуватиметься оплата відповідно до умов оплати праці, встановлених за посадою, на яку їх зараховано, і розмір такої оплати не може бути нижчим від розміру середньої заробітної плати за основним місцем роботи.

Для інших працездатних осіб за виконання таких робіт оплата не може бути нижчою від розміру мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, що раніше в Мінсоцполітики повідомили, звідки беруться субсидії в 24 тисячі гривен. Нерегульовані тарифи, що встановлюються органами місцевого самоврядування, можуть досягати кілька сотень гривень за квадратний метр, що призводить до виплати субсидій в розмірі понад 20 000 грн для одного домогосподарства.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі