Уряд Японії передав ЗС України медичного обладнання майже на 1,5 мільйона доларів

Передали апарат для штучної вентиляції легень, наркозно-дихальний апарат та набори для надання екстреної медичної допомоги.

Сьогодні, 27 березня, в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» японською стороною, за сприяння ООН, було передано сучасне медичне обладнання: апарат для штучної вентиляції легень, наркозно-дихальний апарат та набори для надання екстреної медичної допомоги нашим військовим медикам, які рятують життя військовослужбовців у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це інформує “Урядовий портал”.

«Вдячний Уряду та народу Японії за надання важливої та актуальної допомоги. Всього ж з початку російської агресії проти нашої країни японською стороною було передано ЗС України медичного обладнання майже на 1,5 мільйона доларів, – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак. – Сучасне медичне обладнання дозволяє робити необхідну термінову діагностику і вчасно лікувати поранених та хворих українських військовослужбовців й цивільне населення, яке звертається по допомогу до військових медиків.

На фронті українські військовослужбовці віддають найдорожче — життя та здоров’я, і ми цінуємо допомогу від країн-партнерів, які підтримують нас у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України».

Нагадаємо, матеріальне забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України збільшено на понад 30 відсотків.

«Ми зробили все можливе для того, аби підвищити рівень мотивації військових до проходження військової служби у Збройних Силах України. З 1 січня 2019 року збільшено грошове утримання всіх військових більш ніж на 30%», – зазначив Міністр оборони України.

категорії
Суспільство

Публікації по темі