Уряд затвердив перелік доріг, які ремонтуватимуть на Львівщині у 2019 році

В межах інвестпроекту у 2019 році продовжаться ремонтні роботи на деяких автомобільних дорогах.

Уряд затвердив Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у Львівській області та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету.

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області.

За бюджетною програмою “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” для доріг Львівської області передбачено 310 млн. грн. В рамках цієї бюджетної програми кошти будуть спрямовані на:

– капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянках км 0+000 – км 12+000, км 24+500 – км 34+000;

– завершення робіт з реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю).

– влаштування з’їзду з автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ – Чоп для правоповоротного руху за напрямком Львів – Івано-Франківськ,

– влаштування додаткових смуг руху на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп на ділянці км 546+400 – км 553+017 (об’їзд м. Львів);

– поточний середній ремонт виконають на окремих ділянках таких автомобільних доріг державного значення:

– М-11 Львів — Шегині;

– Н-13 Львів — Самбір — Ужгород;

– Р-40 Рава-Руська — Яворів — Судова Вишня;

– Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.

Відповідно до державної програми “Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань, Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон” заплановано влаштування з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ – Чоп для правоповоротного руху за напрямком Львів – Чоп. Для реалізації зазначених робіт передбачено 11 млн. грн.

Також на Львівщині мають місце інвестиційні проекти. В межах інвестпроекту “Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області” у 2019 році продовжаться ремонтні роботи на автомобільних дорогах:

– капітальний ремонт дороги М-11 Львів – Шегині у м. Городок;

– капітальний ремонт дороги Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі на ділянці м. Пустомити – смт. Щирець;

– реконструкція дороги Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі на ділянці смт. Щирець – с. В. Горожанка.

Крім цього, заплановано розпочати роботи з капітального ремонту на автомобільних дорогах Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі на ділянці км 38+200 – км 53+992 та Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці км 0+000 – км 12+000; км 24+500 – км 34+000, а також реконструкцію автодороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці км 34+000 – км 40+738.

Для реалізації інвестиційного проекту передбачено 500 млн.грн.

Загальний обсяг фінансування ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення Львівської області на 2019 рік, відповідно до розпоряджень Уряду, становить 821 млн.грн.

Зазначимо, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області ремонтні роботи автомобільних доріг загального користування державного значення можуть виконуватись, окрім держбюджету, також за рахунок фінансування з обласного та місцевих бюджетів й митного експерименту. На сьогоднішній день із зазначених бюджетів фінансування на відновлення дорожньої інфраструктури Львівської області не доведено.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі