В АБ «Укргазбанк» «зависло» 51 млн грн зароблених гірниками ДП «Львіввугілля»

Про це повідомив Михайло Волинець -голова Незалежної профспілки гірників України.

В АБ «Укргазбанк» «зависло» 51 млн грн зароблених гірниками ДП «Львіввугілля» за відвантажене ПАТ «Центренерго» вугілля

Про це повідомив Михайло Волинець -голова Незалежної профспілки гірників України.

“Кошти не надійшли шахтарям через нерозпорядливість фінансової служби Міненерговугілля й особисто міністра Ігоря Насалика. І це при тому, що гірники половини копалень держпідприємства уже тиждень страйкують, а з понеділка усі шість шахт не добувають вугілля через заборгованість із зарплати, яка перевищує 400 млн грн.
У той же час в.о. голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, який учора разом із шахтарями був на зустрічі у Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана й чув його доручення про те, що для ДП «Львіввугілля» треба «визначити керівника, якому довіряють шахтарі», надіслав офіційного листа до міністра Ігоря Насалика, у якому засвідчив йому свою повагу й повідомив про підтримку кандидатури Сергія Троцька на посаду генерального директора ДП «Львівугілля». До речі, згідно з наказом міністра енергетики та вугільної промисловості від 28 травня 2019 р., Сергія Троцька призначено головою ліквідаційної комісії ДП «Львіввугілля». Пан Троцько є ставлеником «смотрящого» Андрія Венгрина”, – йдеться у повідомленні.

Волинець додав, що після такої позиції ЛОДА нічого іншого не залишається, як констатувати безвідповідальну позицію як пана міністра, так і пана Замлинського.

“Скільки продовжуватиметься це усе – невідомо. Тільки спільними зусиллями з шахтарями, небайдужих громадян ми можемо змінити ситуацію, побороти корупцію у вуглепромі”, – завершив голова профсплілки.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі