В аеропорту Львів назвали можливу дату відкриття бази Wizz Air

В аеропорту Львів очікують відкриття бази Wizz Air в наступному літньому сезоні.

В аеропорту Львів очікують відкриття бази Wizz Air в наступному літньому сезоні.

Про це повідомила гендиректор аеропорту Тетяна Романовська за підсумками відвідування форуму Connect, передає finance.ua.

«Тільки тоді отримаємо нові цікаві європейські напрямки. Компанія інформує, що наразі всі можливі напрямки вже обрані, тому що вони виконуються з базових аеропортів. Наступним кроком для розвитку Львова є лише прийняття рішення про базування», – поділилася подробицями переговорів з лоу-костом керівник аеропорту.

За словами Романовської, в сезоні зимової навігації польотів 2019/2020 років Wizz Air збільшить частоту польотів до Львова за існуючими напрямками на 10 рейсів на тиждень в порівнянні з минулим сезоном.

Також гендиректор аеропорту Львів зазначила хороше завантаження – 70-80% – на новому прямому рейсі airBaltic в Ригу, який був відкритий 1 квітня, і попросила не припиняти польоти по цьому маршруту в зимовий сезон.

Для того, щоб впоратися зі зростанням кількості пасажирів, підприємство приступило до підготовки старого терміналу до обслуговування внутрішніх і чартерних рейсів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі