В Анталії відкриється Консульство України

З’являться прямі авіарейси зі Львова, Івано-Франківська та Києва до курортних міст Туреччини.

У Туреччині з 17 по 18 жовтня проходило засідання Міжвідомчої українсько-турецької комісії з питань туризму. Участь у ньому взяв заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук.

Про це повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

«Спільна робота під час засідань Українсько-турецької комісії з питань туризму – це насамперед дієвий механізм державного сприяння, покликаний піднести двосторонні взаємини у сфері туризму та курортів на рівень, який відповідатиме значному потенціалу двох держав. Впевнений, що перед нами є багато завдань, які ми зможемо реалізувати тільки разом», – наголосив заступник Міністра.

За інформацією Всесвітньої ради туризму та подорожей (WTTC) у 2017 році прямий внесок від сфери туризму у ВВП України склав 39,6 млрд грн (1,5% ВВП України), а загальний внесок – 147,2 млрд грн (5,7% ВВП України).

«За результатами першої половини 2018 року Україна увійшла до першої трійки країн за кількістю туристів в Туреччину, а у 2017 році кількість українських туристів, що відвідали країну сягнула понад 1,2 млн осіб. Туреччина на сьогодні є дійсно важливим туристичним напрямом для наших громадян, так само як і Україна поступово стає більш привабливою для громадян Туреччини», – відзначив Михайло Тітарчук.

В рамках засідання комісії Михайло Тітарчук разом із заступником Міністра культури і туризму Туреччини Омером Арісоєм обговорили відкриття до кінця року Консульства України в Анталії, а також домовилися про можливість відкриття прямих авіарейсів зі Львова, Івано-Франківська та Києва до курортних міст Туреччини.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі