В Борисполі відкрили новий термінал

У Міжнародному аеропорту Бориспіль відкрився новий термінал F, який буде обслуговувати рейси лоукост-компаній. 

Вчора, 31 березня, аеропорт «Бориспіль» розпочав експлуатацію терміналу F в тестовому режимі.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

У Міжнародному аеропорту Бориспіль відкрився новий термінал F, який буде обслуговувати рейси лоукост-компаній.

“Ще два роки ми відчайдушно билися за лоукости, сьогодні найбільший аеропорт України відкрив для них окремий термінал! Тепер на головному летовищі України два постійно діючі сучасні термінали. Вісім авіакомпаній уже перейшли туди. Лише за першу добу в ньому очікуємо 27 рейсів і близько 5 тис. пасажирів”, – зазначив Володимир Омелян.

Термінал F дає можливість пасажирам пішки йти до літака, а така опція важлива для лоукостерів. Також у цей термінал адміністрація аеропорту планує перевести компанії, які займаються чартерними перевезеннями.

рішення про перехід до терміналу F прийняли авіакомпанії Laudamotion та Ryanair, як точку базування термінал F обрав і перевізник – SkyUp Airlines. В перспективі планується, що частину рейсів через термінал F також будуть виконувати авіакомпанії: YanAir, Bravo Airways, Bukovyna, FANair, Wind Rose. Перелік авіакомпаній може змінюватись.

На офіційному сайті аеропорту “Бориспіль” зазначають, що термінал F дозволяє розширити можливості по залученню авіаперевізників, які працюють в різних моделях бізнесу. Зокрема, краще підходить для реалізації лоукост технології пішої посадки на борт. В результаті аеропорт забезпечить більш гнучке обслуговування рейсів і реалізацію технологій як регулярних, так і лоукост та чартерних перевізників. Кожні 30 хвилин між терміналами буде їздити безкоштовний автобус Shuttle Bus. Потенційним пасажирам F, які приїздять до аеропорту на Kyiv Boryspil Express, буде зручно скористатися автобусною зупинкою біля терміналу D.

Довідка

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим і найпотужнішим в Україні. Він забезпечує понад 67% авіаційних пасажирських перевезень України і обслуговує понад 10 млн. пасажирів на рік. «Бориспіль» вдало розташований на перетині багатьох повітряних трас, що поєднують Азію з Європою та Америкою. Понад 25 національних та зарубіжних авіакомпаній здійснюють з «Борисполя» перевезення пасажирів та вантажів за 75 регулярними маршрутами по всьому світі.

Нагадаємо, що Укравтодор розпочав розробку ТЕО об’їзної дороги м. Бориспіль. Державне агентство автомобільних доріг України підписало контракт з Консалтинговою компанією на підготовку техніко-економічного обґрунтування та вибору оптимального варіанту прокладання об’їзної дороги м. Бориспіль.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі