В бюджеті Львівщини на 2019 рік передбачено 1,5 млрд гривень на обласні програми

Згідно проекту бюджету Львівщини на 2019 рік на обласні програми передбачено 1 мільярд 567 мільйонів гривень. 

В четвер, 6 грудня відбулись громадські слухання проекту бюджету Львівщини на 2019 рік.

Про це зазначено в проекті обласного бюджету на 2019 рік.

Згідно проекту на 2019 рік на обласні програми буде виділено 1 мільярд 567 мільйонів гривень з обласного бюджету.

У перелік програм входить 29 позицій. Зокрема, на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг, організацію безпеки дорожнього руху виділять 370 млн гривень, на налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у місті направлять суму в розмірі 300 млн гривень, а на надання медичної допомоги мешканцям області – 203 млн гривень.

Варто додати, що 130 мільйонів буде виділено на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, 95 мільйонів на розвиток освіти, 60 мільйонів для охорони навколишнього середовища, а також 51 мільйон для соціальної підтримки окремих громадян.

Окрім цього, фінансування з обласного бюджету фінансуватимуть такі програмами: «Розвиток фізичної культури та спорту Львівщини», «Енергозбереження для бюджетної сфери», «Безпечна Львівщина», «Підтримка та розвиток агропромислового виробництва», «Енергозбереження для населення», «Розвиток культури Львівщини», «Зовнішнє освітлення населених пунктів Львівської області», «Забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа», «Розвиток лісового господарства».

На підвищення конкурентоспроможності Львівщини буде виділено 5 мільйонів гривень, а для розвитку туризму, курортів і рекреації майже 3 мільйона гривень.

Зазначимо, у 2018 році на Львівщині реалізовували 32 обласні програми, на які в бюджеті було передбачено 1 мільярд 514 мільйонів гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі