В «чорну пятницю» на ринку нерухомості знижки до 100 тисяч гривень

Лише 16 листопада можна придбати житло зі знижкою до -15%.

У “чорну п’ятницю” із шаленими знижками можна буде придбати не лише одяг чи побутову техніку, а навіть майбутнє житло.

Зокрема, девелоперська компанія Lev Development пропонує своїм клієнтам знижку до -15% на усі квартири у житловому комплексі «OBRIY2» по вулиці Малоголосківській. Реальна економія може скласти від 10 до 100 тисяч гривень.

Для того, аби скористатись знижкою необхідно підписати договір купівлі-продажу 16 листопада. До цього часу можна оглянути усі пропозиції, обрати та забронювати квартиру в житловому комплексі «OBRIY2».

«Житловий комплекс OBRIY2 на Малоголосківській – це удосконалена версія  ЖК OBRIY – першого у Львові комплексу з барбекю-парком. Що додалось: квартири тут передбачені з 2-го поверху, а перший поверх віддали громадському простору – тут працюватиме бейбі-клаб, де можна залишити свою дитину на кілька годин в досвідчених руках висококваліфікованих педагогів;  лоббі в холі будинку – з безкоштовним Wi-Fi, музичним фоном та м’якими меблями», – розповів Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development.

У житловому комплексі клієнтам пропонують  одно-, дво- та трьохкімнатні квартири. Будівництво розраховано на 2 роки, планована здача в експлуатацію – IV квартал 2020 р.

Водночас, на пропозицію «чорної пятниці» від компанії Lev Development поширюються загальні умови, в тому числі можливість скористатись розтермінуванням. У разі купівлі квартири у розтермінування, необхідно внести перший внесок у розмірі 30% вартості після підписання договору.

Нагадаємо, квартал житлової забудови Малоголосківська – це новий житловий квартал із сучасними рішеннями.

Зокрема Юрій Мартинюк, виконавчий директор Асоціації західноукраїнських забудовників, зазначив, що в районі вулиці Малоголосківська невдовзі постане сучасний та комфортний для життя житловий мікрорайон із застосуванням сучасних рішень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі