В е-реєстрі лісорубних квитків та онлайн карті заготівлі деревини є вже 12 областей

Уже оприлюднено інформацію про 32,9 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини.

Розроблена онлайн карта рубок, яка також працює в пілотному режимі, поширюється на 12 областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську, Вінницьку, Херсонську та Новоайдарське лісове господарство Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Уже оприлюднено інформацію про 32,9 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини, – інформує Держагентство лісових ресурсів України.

Як ми вже повідомляли, кожна людина може зайти з комп’ютера чи телефону на сайт LK.UKRFOREST.COM та ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок.

Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.

У загальному переліку можна обрати «Переглянути» та детально ознайомитися з тим чи іншим лісорубним квитком та ділянками, на яких відбувається чи відбуватиметься заготівля деревини, а також переглянути на онлайн-карті.

 

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі