В Електронному кабінеті водія з’явилася нова безкоштовна послуга

В Електронному кабінеті водія з'явилась нова безкоштовна послуга - "Керування належним користувачем".

В Електронному кабінеті водія з’явилась нова безкоштовна послуга – “Керування належним користувачем”.

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри у Facebook.

Нова безкоштовна послуга – “Керування належним користувачем”дає автомобілістам можливість призначати особу, яка на законних підставах користується авто, проте не є його власником.

“Поява нових правил та налагодження системи фото- та відео- фіксації спричинила чітку необхідність у встановленні особи, що перебувала за кермом у момент скоєння правопорушення. Адже нести відповідальність за свою поведінку на дорозі мусить безпосередньо водій, а не власник авто”, – зазначають у міністерстві.

Аби скористатися послугою, її повинен ініціювати потенційний належний користувач, власник транспортного засобу – підтвердити (або відхилити) заявку. Послуга доступна в Електронному кабінеті водія.

«Керування належним користувачем» – це перша онлайн-послуга, створена за принципом “digital by design”. Така практика полягає у створенні абсолютно нових послуг, виходячи з досвіду та потреби громадян, а не просто у переведенні вже наявних послуг з офлайну в онлайн. Проект реалізований у партнерстві Мінцифри та Головний сервісний центр МВС, за підтримки проєкту USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та Фонд Східна Європа.

Довідка

Електронний кабінет водія (ЕКВ) – це онлайн-сервіс, який надає всю актуальну інформацію про ваші транспортні засоби, а також можливість скористатися деякими послугами сервісних центрів МВС онлайн. Він запрацював у грудні 2018 року. Авторизуватись в ЕКВ можна за допомогою КЕП, BankID або MobileID.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі