В конкурсі перевізників візьмуть участь 7 компаній

14 вересня завершився перший етап конкурсу пасажирських перевезень.

У п’ятницю, 14 вересня, у Львові завершився перший етап конкурсу на автобусні перевезення, зокрема закінчився прийом документів від компаній-перевізників.

На конкурс автобусних перевізників на міських маршрутах загального користування у Львові надійшло 7 пропозицій. З них 5 львівських перевізників і 2 — з інших міст.

Як зазначив Олег Партика, в.о. заступника директора департаменту-начальник управління транспорту, компанія з Рівного – «СВ ЛАЙФ» вже подавалась на конкурс у 2017 році. Тоді вони судами заблокували проведення конкурсу.

Щодо іншого підприємства – “Автоекспрес-Днiпро”, на сайті компанії зазначено, що вони займаються перевезенням на території країни-агресора — Росії.

Серед львівських конкурсантів є ТзОВ «Міра і К», «АТП № 1», ТзОВ «Фіакр Львів», ТзОВ «Успіх БМ», АТП 14 630.

Він додав, що спочатку необхідно перевірити усі документи. Засідання комісії має відбутися 2 жовтня, у результаті якого буде визначений переможець.

Нагадаємо, що конкурс з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування Управління транспорту ЛМР оголосило 16 серпня 2018 року.

Додамо, що в умовах договору будуть передбачені штрафні санкції за невиконання рейсів у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів, за санітарний стан машини, і за порушення правил дорожнього руху у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів.

Наразі у Львові за тимчасовими договорами працює п’ять міських перевізників: ЛКП “АТП-1”, “Міра і К”, “Успіх БМ”, АТП-14630 та “Фіакр-Львів”.

Також зазначимо, що  оголошений Львівською міською радою конкурс на визначення перевізників автобусних маршрутів свідчить про домовленість між усіма учасниками ринку автобусних перевезень, та практично нічого не змінить у ситуації з громадським транспортом.

«Такий висновок можна зробити аналізуючи ринок транспортних перевезень та співставляючи ці дані із запропонованими на конкурс лотами. Приміром 18-тий маршрут, котрий обслуговував «Фіакр», згідно умов конкурсу мають отримати великі низькопідлогові автобуси. Таких автобусів у «Фіакр» немає. Тобто можна стверджувати, що за рахунок значної кількості великих автобусів, що визначено в умовах конкурсу для певних маршрутів, деякі лоти сформовані під комунального перевізника», – пояснює Святослав Товстига, керівник ГО “За якісний транспорт”.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі