В ЛМР відбулося засідання комісії гуманітарної політики: список ухвалених питань

Наразі в порядку денному розглянули 16 важливих та актуальних питань.

Сьогодні, 25-го лютого, відбулося засідання постійної комісії Львівської міської ради з питань гуманітарної політики.

У склад Комісії входять: Тетяна Іванів – голова; Володимир Ропяк – заступник; Анна Мармуляк – секретар та інші члени комісії, серед яких: Ігор Вань, Ігор Дякович, Олена Пасевич, Оксана Рубай, Ігор Стояновський та Мар’яна Батюк, яка на час проведення засідання не була присутньою.

Наразі в порядку денному розглянули 16 важливих та актуальних питань. Відповідно до регламенту, комісія обговорила проєкт про затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Львова на 2020-2022 роки», про що повинен був доповісти начальник управління економіки Олег Забарило. Відтак, члени комісії без жодних заперечень одноголосно ухвалили виголошений проєкт, що й не піддавався з’ясуванню додаткових матеріалів у доповідача.

Варто зазначити, що в основі ухваленого проєкту будуть реалізовуватись відповідні центри для розвитку креативності мешканців міста, шляхом освіти та бізнес-освіти, культури, спорту та молодіжної політики. Також передбачається й облаштування комфортних зон через покращення благоустрою, пристосованості простору для якомога більшої кількості людей, покращення транспортної та велоінфраструктури, реставрація пам’яток архітектури місцевого й національного значення та озеленення самого міста. Насамкінець, звісно що, формування та розвиток задля обличчя «Міста Лева» – бізнесу, інвестицій та самої конкурентоспроможності.

Надалі члени комісії розглянули та ухвалили звернення представника управління соціального захисту щодо погодження перерозподілу коштів та деяких змін до календарного плану заходів управління.

Пізніше до обговорення було викликане звернення Василя Холода від імені колективу щодо незадовільної роботи керівництва КНП «Стоматологічна поліклініка № 4», зокрема, варто зазначити наступне: «… У зв’язку з тим, що впродовж останніх років наше керівництво не виконувало фінансовий план, а також не показало план розвитку,  куди ми йдемо, зокрема й про кошти які збираються і на що витрачаються, – колектив не має жодної інформації. Також наголошую, що останній раз медикаменти та стоматологічні матеріали , які є засвідчені на сайті «ProZorro»,  видавалися ще у 2017 році. Також не зрозуміло призначення головного лікаря Бориса Нечипоренка, адже медична освіта – відсутня. Маємо велике прохання приїхати до нас, щоб Борис Нечипоренко відзвітував на загальних зборах у вашій присутності», – йдеться у листі від Василя Холода. Відповідно, за висновками членів комісії, звернення скеровують до управління охорони здоров’я ЛМР, під якими числяться всі відповідні медичні установи тощо.

Далі комісія розглянула звернення голови ГО «Людина-Закон-Сила» Валерія Кочеткова щодо можливості внесення змін «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова». Йшлося про те, що раніше було затверджено комплексна програма соціальної підтримки окремих категорій громадян, за якою зміни передбачають одноразову виплату в розмірі 25 тисяч гривень мешканцям міста Львова, які перебувають на військовому обліку та підписали контракт на термін не менше 3-ох років для проходження військової служби збройних сил України. Відтак, ті військовослужбовці, які підписали перший контракт у бойових підрозділах національної гвардії України, бажають отримати ту ж саму одноразову виплату, що подана у відповідному списку. Наразі, члени комісії вирішили перенести ухвалу, адже для об’єктивної оцінки їм необхідно обговорити деякі питання щодо матеріалів із самими замовниками.

Наступне, останнє питання порядку денного є звернення президента творчої спілки «Прем’єра» Олега Петрика щодо сприяння у внесенні пленарного засідання проєкт про надання спілці в оренду нежитлового приміщення на вул. Стефаника, 10. Це питання уже розглядалося, втім , відштовхуючись від змін щодо ЗУ «Про оренду державного та комунального майна», проєкт ще раз розглянули та одноголосно ухвалили.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі