В області планують проведення запобіжних заходів з детінізації зарплат

В межах наради розглянули питання стану реалізації розпорядження Кабміну щодо застосування заходів з детінізації зарплат.

Легальний бізнес повинен бути зацікавлений у детінізації зарплати.

Про це сьогодні, 9 листопада, повідомив Олег Синютка, голова Львівської облдержадміністрації (ЛОДА) під час засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській ОДА. Про це інформують на сайті облдержадміністрації.

Як повідомляють, в межах наради розглянули питання стану реалізації розпорядження Кабінету Міністрів щодо застосування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Під час засідання голова Львівської облдержадміністрації зазначив, що легальний бізнес повинен бути зацікавлений у процесі детінізації, так як реалізація цього розпорядження дозволить збільшити кількість працівників. «Всі розуміють, що сплачені податки спрямовують на розвиток інфраструктури, якою кожен із мешканців Львівщини щодня користується. Водночас, для держави позитиви детінізації полягає у збільшенні розміру сплачених податків, що дозволить грамотно розподілити соціальну допомогу тим, хто її потребує. Однак ми усі мусимо скоординувати зусилля у питанні унеможливлення корупційних ризиків», – наголосив він.

Під час зустрічі сторони обговорили потреби скоординування роботи усіх залучених до процесу структур та визначення пріоритетів на користь не накладення штрафних санкцій, а проведенні превентивних заходів.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що на Львівщині на Львівщині триває робота із детінізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі