В області викрили діяльність десяти нелегальних АЗС

Податківці вилучили спеціалізоване обладнання та паливно-мастильні матеріали загальною вартістю орієнтовно 910 тисяч гривень.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС області вдалося викрити нелегальних автозаправних станцій

Податківці вилучили спеціалізоване обладнання та паливно-мастильні матеріали орієнтовно загальною вартістю 910 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Як йдеться у повідомленні, з початку вересня слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Львівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області та спільно з оперативним підрозділом УСБУ у Львівській області в межах розслідування кримінального провадження за фактом вчинення невстановленими особами придбання, зберігання та реалізації нафтопродуктів на території Львівської області та м. Львова, за попередньою правовою кваліфікацією кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч.1 ст.204, ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України проведено 10 обшуків на території Львівської області.

Було проведено по одному обшуку у м.Львові, Радехівському, Буському та Мостиському районах та по три – у Жовківському та Дрогобицькому районах. Під час обшуків викрили 10 нелегальних автозаправних станцій. Їх діяльність припинили. Вилучили спеціалізоване обладнання, паливно-мастильні матеріали орієнтовно в кількості 32,5 тисяч літрів загальною вартістю 910 тисяч гривень.

На сьогодні триває досудове розслідування триває та проводять необхідні слідчі (розшукові) дії.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі