В області визначили перевізників на приміських і міжміських автобусних маршрутах

В конкурсі брали участь 16 перевізників-претендентів.

Як повідомляють у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, визначено перевізників-переможців, які надаватимуть послуги на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівщини.

Про це сьогодні, 18 грудня, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Голова конкурсного відбору Тарас Оприск ознайомив присутніх з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 жовтня 2018 року №1085/0/5-18 «Про затвердження складу обласного конкурсного комітету з розгляду пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування».

Він повідомив, що замовником перевезень оголошено 72 об’єкти конкурсу. В конкурсі брали участь 16 перевізників-претендентів.

Найбільше маршрутів відтепер обслуговуватимуть ТзОВ «Львівське АТП-146312», ТзОВ «Успіх БМ» та ТДВ «Миколаївське АТП-14632».

Варто вказати, що з кожним із перевізників був укладений договір строком на 5 років.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що ще в серпні Львівська міська рада оголосила конкурс перевізників на міські автобусні маршрути загального користування. Завершитись ж він мав до 15 жовтня, та не сталось так, як було заплановано.

В.о начальника управління транспорту Олег Партика розповів, що усі документи, який не вистачало раніше уже готові і конкурс перевізників таки відбудеться цієї п’ятниці, 26 жовтня, в 11:00.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі