В ООН очікують від України фінансування програми сталого розвитку

У Львові пройшов XVIII Міжнародний економічний форум "Львівщина - хаб можливостей!".

Досягнення 17 цілей сталого розвитку неможливе без фінансових інвестицій.

На цьому наголосила Оснат Лубрані, координатор системи ООН в Україні під час XVIII Міжнародного економічного форуму “Львівщина – хаб можливостей!”.

«Хочу визнати Україну як дуже важливу країну ООН. Як і всі країни ООН, ваша країна підписала програму сталого розвитку», – повідомила вона.

Оснат Лубрані зазначила, що цілями цієї програми є процвітання, рівність та збереження навколишнього середовища. «І для того, щоб ми могли досягнути цих 17 цілей сталого розвитку, вони мають забезпечуватися усіма: і діловим середовищем, представниками якого є жінки та чоловіки, які присутні в цій залі», – наголосила вона.

Зокрема вона наголосила на необхідності фінансових інвестицій для підтримання цілей сталого розвитку. «Заохочую вас дізнатися більше про ці цілі сталого розвитку. В межах ваших бізнесів є дуже багато можливостей для того, щоб досягнути ці цілі, але це неможливо без інвестицій для того, щоб ми могли забезпечити процвітання, мир і рівність вашій країні. І для цього нам необхідні фінансові інвестиції, не тільки ті, які ви робите, але також і політику, яку ви забезпечуєте для того, щоб забезпечити інклюзивність, сталий розвиток, споживання та виробництво. Я б хотіла скористатися можливістю, щоб нагадати вам про все це», – завила координатор системи ООН в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Львові протягом 1-2 листопада проходив XVIII Міжнародний економічний форум “Львівщина – хаб можливостей!”.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі