Оперний театр витратить 3,5 млн гривень на нове світло

Усі роботи з встановлення освітлення планують завершити до кінця поточного року.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької шукає підрядника для закупівлі і встановлення світильників та освітлювальної арматури.

Відповідний тендер розміщено на майданчику держзакупівель Prozorro.

Планують закупити консоль управління світловими приладами з двома вбудованими моніторами, 24 повноповоротних прожектори, 100 світлодіодних прожекторів, 24 світлодіодні матричні панелі, 4 спліттери та 1 довгофокусний об’єктив з моторизованим управлінням.

Очікувана вартість тендерної пропозиції становить 3 млн 520 тис. грн. Вона повинна включати витрати на страхування, пакування, навантаження, транспортування до місця призначення, відвантаження, встановлення та налагодження, сплату всіх податків і загальнообов’язкових платежів. Весь товар, що пропонується учасником торгів, повинен бути новим.

Усі роботи з встановлення освітлення планують завершити до кінця поточного року.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 13 травня. Сам аукціон відбудеться 14 травня. Головним критерієм вибору переможця є ціна.

Нагадаємо, що на трьох вулицях Львова реконструюють освітлення. Ремонт освітлення планують завершити  до кінця жовтня 2019 року. На вул. Шевченка очікувана вартість реконструкції зовнішнього освітлення становить понад 500 тис грн. Тут встановять 14 світлодіодних паркових світильників. На вул. Дем′янській (від вул.Демнянська, 24 до вул.Хуторівка) – 18 світильників. Очікувана вартість таких робіт становить майже 600 тис. грн. Щодо вул. Персенківської, то тут функціонуватимуть 40 світлодіодних ліхтарів. На це планують витратити понад 800 тис. грн. Також на кожній вулиці встановлять світильники з лампами розжарювання.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі