В районі Під Голоском облаштували сучасний дитячо-спортивний майданчик

Родзинкою нового суспільного простору стала зона для повноцінного сімейного відпочинку і проведення пікніків на свіжому повітрі з BBQ у зручних альтанках.

На Малоголосківській, 30, компанія Lev Development облаштувала сучасний спортивний та дитячий майданчик.

У спортивній зоні для дорослих та дітей розмістили вуличні тренажери, баскетбольну площадку, ігрові елементи у вигляді лазанки, балансиру, пісочниці з екскаватором, тент, тощо. «Ми вирішили розмістити тут величезний балансир, на якому можуть гратися одразу 5-10 дітей, а суспільний простір зроблений з антитравматичного покриття», – розповіла Ольга Криворучко, архітектор проекту.

Родзинкою нового суспільного простору стала зона для повноцінного сімейного відпочинку і проведення пікніків на свіжому повітрі з BBQ у зручних альтанках.

«Проект розробила одна з найкращих львівських компаній. Облаштували зони для занять спортом, де можуть займатись найменші, а також старші люди, створили BBQ зону. Обладнання українське, сертифіковане, є антитравматичне покриття, тут можна бігати, падати і нічого не буде», – зазначив Олександр Островський, співвласник компанії Lev Development.

Він також наголосив, що компанія пропагує сучасний підхід до будівництва та облаштування простору для життя. «Це той підхід, коли ми не просто бачимо будівлю, а довкола непрохідні дебрі, відсутність інфраструктури, тощо. Ми хочемо зробити навпаки: спочатку облаштувати інфраструктуру, а вже потім надавати людям можливість жити в комфорті», – додав Олександр Островський.

Загальна вартість влаштованої дороги та майданчика — 3 млн грн.

Нагадаємо, житлові комплекси Obriy1, Obriy2, Obriy3 від девелоперской компанії Lev Development на Малоголосківській разом із суміжними будівлями створюють єдиний архітектурний комплекс із спільним дизайном.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі