В районі «Під Голоском» облаштують велику паркову зону

Завдяки конструктивному діалогу представників Львівської міської ради, девелоперів та громадських активістів, в районі «Під Голоском» покращать соціальну інфраструктуру

Завдяки конструктивному діалогу представників Львівської міської ради, девелоперів та громадських активістів, в районі «Під Голоском» покращать соціальну інфраструктуру: облаштують парк на площі 2 Га та збудують багаторівневий паркінг. Нова зелена зона об’єднає дві проектовані школи в єдиний навчально-відпочинково-розважальний комплекс.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання робочої групи сьогодні, 27 лютого.

Зокрема Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, запропонував створення на ділянці між двома проектованими загальноосвітніми навчальними закладами облаштувати парк. При цьому він пропонує на 2 Га облаштувати паркову зону з відповідним благоустроєм зі збереженням існуючих насаджень, а на ділянці 0,4 Га збудувати багаторівневий паркінг.

Створити паркову зону планують між ділянками, котрі згідно детального плану території зарезервовані для будівництва загальноосвітніх навчальних закладів. При цьому одну з майбутніх шкіл пропонують перетворити у справжній освітній комплекс поєднавши з дитячим садочком та позашкільним закладом.

«Попередньо, іще до створення робочої групи, ми спілкувались з Юліаном Чаплінським, і він запропонував облаштувати громадський простір між двома навчальними закладами. Ця ділянка має площу близько 2,5 Га. Сьогодні пропозиція прозвучала дещо інакше: два гектари власне виділять під створення парку, іще 0,4 Га викоритсають для будівництва багаторівневого паркінгу, який би був вписаний у ту інфраструктуру. Це логічне рішення, проти котрого ми не проти», – зазначив Богдан Білан, громадський активіст.

Водночас девелопери підтримують спільне рішення, щодо покращення соціальної інфраструктури в районі «Під голоском» та активно долучатимуться до створення парку. «Інтереси мешканців району Під Голоском та компанії Lev Development, щодо створення зручної соціальної інфраструктури, збігаються. Ми дякуємо громадським активістам та представникам міської ради за конструктивний діалог під час проведення засідань робочої групи», – зазначив Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development.

Також він наголосив, що компанія активно долучиться до створення цього парку та благоустрою території. «Ми вітаємо покращення соціальної інфраструктури району Під Голоском, адже для майбутніх мешканців житлових комплексів OBRIY та OBRIY-2 відкриватиметься чудовий краєвид на парк, поруч буде зручна соціальна інфраструктура, багаторівневий паркінг, школи та садочок. Ми бачимо, що наша співпраця з громадськими активістами та мешканцями мікрорайону приносить чудовий результат. Спільно ми досягнемо нових, іще кращих результатів», – додав Олександр Островський.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі