В районі Під Голоском відбулась спроба рейдерського захоплення приватної земельної ділянки

На ділянці, що перебуває в приватній власності, невідомі особи на екскаваторі розчистили територію

В районі Під Голоском, невідомі особи вчинили спробу рейдерського захоплення території садового товариства «Інкубаторна станція» та інших юридичних осіб.

Про це журналісту видання «Вежа» розповів Ігор Теглівець, голова обслуговуючого кооперативу «Інкубаторна станція».

Зокрема, на ділянці, що перебуває в приватній власності, невідомі особи на екскаваторі розчистили територію, склали купи сміття та автомобільних шин.

«Я не розумію, хто вчинив ці дії. Жодних вказівок, щодо будь-яких робіт на цій території, я як голова кооперативу не давав, жодних підрядників ми не наймали», – зазначив Ігор Теглівець.

Водночас представники приватного власника ділянки зазначили, що розцінюють такі дії як спробу рейдерського захоплення ділянки. «Ми, як власники ділянки, не давали жодного дозволу та не замовляли жодних робіт. Відповідно будь-які роботи, що тут були проведені невідомими особами є незаконними та є підставою порушення кримінальної справи. Ми бачимо, що тут не просто щось прибирали, навпаки, нагромадили сміття, привезли якісь шини, тобто вчиняють якісь дії з метою подальшого захоплення і напевно зміни права власності на ділянку», – розповів Денис Сімонов, юрист, представник власника земельної ділянки.

За його словами, вони звернулись до поліції з метою встановлення осіб, що незаконно розчистили екскаватором ділянку. «Я зараз їду до Районного відділку поліції аби написати заяву про вчинення цього злочину», – зазначив Денис Сімонов.

Варто зазначити, коли на місце подій прибула Патрульна поліція, перехожі сказали, що «Ми зробили це для себе».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі