В районі стебницького провалля магістральний водогін «Гірне-Дрогобич» перенесуть аби запобігти НС

З метою запобігання надзвичайній ситуації, через можливе руйнування, вирішили перенести магістральнний водогін «Гірне-Дрогобич».

Магістральний водогін «Гірне-Дрогобич» планують перенести з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Львівської області

Відповідний тендер із визначення підрядника на виконання робіт розміщено на порталі Prozorro.

Як повідомили у Прес-службі Дрогобицької РДА, перенесення водогону потрібне, щоб запобігти його пошкодженню через збільшення сейсмічної активності у районі техногенної катастрофи поблизу Стебника та Трускавця, де у 2017 році відбувся обвал карсту внаслідок неналежного виконання умов консервації рудника власником підприємства “Полімінерал”.

В тендері на сайті Prozorro зазначено, що початок аукціону на визначення переможця має відбутись 17 вересня 2018 року. Замовником тендеру є Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації. Очікувана вартість – 21 217 835,20 грн. Кошти будуть виділені Львівській обласній державній адміністрації з державного матеріального резерву.

Очікують, що роботи по перенесенню водогону “Гірне – Дрогобич” за межі гірничого відводу будуть завершені не пізніше 31 грудня 2018 року.

Варто зазначити, водогін постачає воду для близько 60 тис осіб, які мешкають у Дрогобичі, селах Модричі, Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі Дрогобицького району.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі